Last minute v Chorvatsku 2017, neplánujte a ušetřete

Nabídka ubytování last minute v Chorvatsku, tedy na poslední chvíli, se dá sehnat po celém Chorvatském pobřeží. Skvělé slevy na ubytování v apartmánech i hotelech nabízí právě forma nabídky dovolená last minute. Nabídky jsou skvělé, last minute dovolená pak může být přesně podle vašich představ.

Last minute Chorvatsko 2017 nabízí ubytování opravdu po celém pobřeží Jadranu v hotelech i v soukromých apartmánech a pěkných pokojích za zvýhodněné ceny. V nabídkách je last minute dovolená pro mladé i pro rodiny s dětmi.

 Ubytování pro mladé i pro skupiny rodin

Pokud trávíte dovolenou rádi v rodinném kruhu, nebo se svými přáteli a jejich dětmi, můžete je vzít s sebou na dovolenou a užít si Chorvatsko společně. V nabídce last minute dovolená nabízíme vhodné ubytování také pro početné rodiny a skupiny rodin v Chorvatsku. Aby vaše letní dovolená s dětmi proběhla zcela bez problémů, dbejte na opatrnost při opalování. Zejména první dny dovolené se poctivě mažte krémy s vysokými faktory a nenechte děti dlouho na slunci. Na pláži se vám pro děti bude hodit slunečník a samozřejmě dbejte i na pokrývku hlavy. V době toho nejostřejšího slunce, tedy od 11 do 15 hodin je lepší jít s dětmi do apartmánu nebo do stínu. Dohlížejte také na dostatečný přísun tekutin.

 

Last minute dovolená u moře

Pro obyvatele České republiky je dovolená u moře odjakživa lákavá. Před více jak dvaceti lety byl ale výběr vhodných destinací u moře opravdu značně omezen. Rozhodování mezi Černým mořem v Bulharsku či Rumunsku, nebo Středozemním mořem, bylo celkem snadné a ke břehům se nejčastěji lidé dostávali přes bývalou Jugoslávii. Dnes je ale situace hodně jiná. Dovolená last minute nabízí široké množství variant. Velmi oblíbené jsou pláže v okolí města Pag v Pažském zálivu. Zde je vhodná Last minute Chorvatsko pro rodinnou dovolenou i s dětmi. Největší písčito-oblázková pláž je přímo v městě Pag, která je vybavená s tobogánem a občerstvením přímo na pláži. Další malé pláže jsou v části Vodice a Bošana. Zde je více soukromí a děti se na těchto plážích cítí velmi dobře. Člun zde po zálivu rozváží nanuky a občerstvení.

 

 

 

Fotogalerie k příspěvku: