Kouzlo asijských destinací láká stále více turistů

I když mezi českými turisty hraje stále prim cenově dostupné Chorvatsko, stále více cestovatelů lákají netradiční exotické destinace, mezi které patří například Thajsko, Hong Kong, Indonésie nebo Singapur. 

Pokud jste i vy trošku dobrodružnější povahy a přeplněné pláže v turisticky oblíbených chorvatských letoviscích vás nikterak nelákají, sbalte kufr a zjistěte, kdy vám to letí do některé z exotické asijské destinace. Hromada netradičních zážitků je v takovém případě stoprocentně zaručena!

Velmi populární Thajsko

Když se řekne exotická destinace, spoustu z nás napadne hojně diskutované Thajsko. Thajsko si volí řada párů pro svou svatební cestu, ale cestují zde i samotní muži nebo zvídavé ženy, které chtějí zažít netradiční zážitky pro tuto zemi typické. Ačkoli se může zdát, že v Thajsku panuje poměrně uvolněná atmosféra, zarazit vás může přísný zákaz nudistických pláží. Také Evropankami hojně praktikované „opalování nahoře bez“ je v Thajsku nepřípustné. Hrozit vám může nemalá pokuta. Pokud si však najdete svoji malou odlehlou plážičku, kterých zde není zrovna málo, co na ní budete provádět, je čistě ve vaší režii.  

Dynamický Hong Kong

Hong Kong lze přirovnat k obřímu mraveništi, ve kterém se stále něco děje. Je zde živo, veselo a atmosféra je na některých místech doslova prodchnutá byznysem a prací, kterou většina místních jednoduše staví na první místo. V Hong Kongu však naleznete celou spoustu kulturních i přírodních památek, které rozhodně stojí za vidění. Co vás naprosto okouzlí, jsou luxusní hotelové komplexy, které však nezaplatí jen tak někdo. Pokud jste však přijeli do Hong Kongu s cílem procestovat co nejvíce této okouzlující země, plácněte se přes kapsu a dopřejte si alespoň jednu noc v hotelích, které obývají světově známé celebrity nebo hlavy států.

Fotogalerie k příspěvku: