Do přírody dobře vybaveni – kvalitní batoh je základ

Chystáte-li se vyrazit do přírody a za sportem, je dobrý, praktický a kvalitní batoh základem. A rozhodně se nehodí jeden pro všechny a pro všechno. Než si ze široké nabídky na trhu začnete vybírat, dobře zvažte, k jakým aktivitám se jej chystáte využít. Chystáte se ztéci vysokohorský štít? Vyrážíte na kolo nebo na lyže? Ať tak či tak, rozhodně neuděláte chybu, rozhodnete-li se pro zboží s prověřenou značkou.

Batohy Gemma

Od roku 1983, kdy se na našem trhu objevil první výrobek značky Gemma, který neměl mezi doposud používaným outdoorovým vybavením konkurenci, si tato značka stále zachovává mezi zasvěcenci své dobré jméno. Batohy Gemma jsou dodnes vyhledávanou klasikou pro outdoor, turistiku i cestování. Batohy Gemma jsou určeny pro všechny formy přírodních aktivit – turistiku, cestování, trekking, i náročné horolezectví - a pro své ideální vlastnosti jsou vyhledávány jak zkušenými cestovateli, tak běžnými turisty, kteří si chtějí dopřát i v přírodě trochu pohodlí a komfortu.

Batohy Mammut

Jednou z velmi oblíbených značek, jejíž kvalitu si zákazníci tradičně pochvalují, jsou i batohy Mammut. Výrobce nabízí zboží v mnoha kategoriích, vybrat si můžete batoh turistický, městský, školní, dětský, cyklistický, expediční, lezecký, skialp i freeride. Každý z nich je prakticky uzpůsoben účelu svého předpokládaného využití, disponuje řadou kapes i ergonomickým tvarem. Samozřejmostí je hrudní popruh a bederní pás – často polstrovaný či s kapsou. Batohy Mammut jsou skvěle prodyšné, nezadržují vlhkost a perfektně odvětrávají. Veskrze jsou kompatibilní s vodním rezervoárem a mají promyšlený zádový systém, který vám má usnadnit nošení batohu při činnosti, ke které je určen. Jednoduché batohy Mammut malých rozměrů určené pro ty nejmenší výletníky pořídíte už od necelých 800 korun, skuteční profesionální sportovní nadšenci pak mohou sáhnout i po výrazně dražších kouscích za 5, 8, ale i 12 tisíc korun. Takový batoh pak již poskytuje všechny vymoženosti, které si jen lze přát.

Fotogalerie k příspěvku: